Tel. 233 375 683
   
PANORAMATICKÝ RENTGEN PLANMECA PRO ONE
Tento plně digitální rentgen umožňuje zhotovovat velmi kvalitní panoramatické snímky, které provádíme u každého pacienta při vstupním vyšetření. Jedná se o moderní zařízení s velmi nízkým radiačním zatížením. Zobrazuje situaci v ústech a přilehlých strukturách obličeje.
   
INTRAORÁLNÍ RENTGEN PLANMECA INTRA
Tento přístroj umožňuje pomocí tzv. radioviziografie okamžité zhotovení detailních intraorálních snímků jednotlivých zubů přímo na křesle a jejich zobrazení na monitoru počítače. Dávka záření je výrazně nižší než při tradiční rentgenové technice.
 
ENDOMOTOR VDW RECIPROC SILVER
Jedná se o zařízení pro strojové opracování kořenových kanálků pomocí nikl-titanových nástrojů, které vynikají mimořádnou pružností.
 
 
APEXLOKÁTOR RAYPEX 5
Přístroj sloužící k přesnému změření délky kořenového kanálku, díky čemuž jej můžeme přesně opracovat a připravit na dokonalé hermetické zaplnění.
   
BEE FILL
Pomáhá metodou termokondenzace gutaperči kvalitněji vyplnit kořenový kanálek i v místech, která se standardními metodami dají zaplnit jen velmi obtížně.
   
MÍCHACÍ PŘÍSTROJ PENTAMIX
Slouží k automatickému míchání otiskovacích hmot do homogenní konzistence bez bublin, což umožní zhotovení přesných otisků, na jejichž podkladě lze vyrobit kvalitní fixní protetické práce.
 
ULTRAZVUK NEWTRON P5
Je to piezoelektrický ultrazvukový přístroj. Díky pouze jednosměrným hladkým a bezbolestným vibracím je pro pacienta daleko pohodlnější.Používá se zejména k šetrnému odstranění zubního kamene, ale také k ošetření kořenových kanálků.
 
MÍCHAČKA 3M ESPE CAPMIX
Jedná se o univerzální míchací přístroj pro přípravu kapslovaného amalgámu a některých dalších výplňových materiálů.
 
POLYMERAČNÍ LAMPA VIVADENT BLUEPHASE G2
Je to bezdrátová LED lampa s vysokou intenzitou světla sloužící k vytvrzování estetických výplňových materiálů, tzv. bílých plomb pomocí UV světla.
 
MODERNÍ STOMATOLOGICKÁ KŘESLA CASTELLINI DUO A DIPLOMAT LUX 250
Jedná se o moderní, pohodlné a ergonomické stomatologické soupravy, které umožňují efektivní ošetření pacienta vleže díky čtyřruční spolupráci lékaře s asistentkou.
 
© 2013 Dentanela s.r.o.