Tel. 233 375 683
   
„Péče o váš úsměv je mojí prioritou.“
MUDr. Jiří Švejda, vedoucí lékař
Jiří vystudoval lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a od roku 1999 působí jako soukromý praktický zubní lékař. Během své praxe získal osvědčení ČSK pro vybranou péči ve stomatochirurgii. V letech 2005 – 2012 působil jako předseda revizní komise Oblastní stomatologické komory v Praze 7. Hovoří anglicky.
Jiří je aktivní sportovec, v roce 2006 absolvoval v německém Rothu triatlonový závod Ironman.
 
 
 
   
„Od nás odcházíte vždy s úsměvem.“
MDDr. Miroslava Hejduková, lékařka
Miroslava absolvovala studia na lékařské fakultě Univerzity v Plzni. V září 2012 se stala členem týmu Dentanela, kde úspěšně rozvíjí svoje dosavadní zkušenosti. Hovoří anglicky.
 
 
 
 
 
   
 
MDDr. Renata Nováková, lékařka
 
 
 
 
 
„Čisté zuby neonemocní.“
Helena Moudrá, Dis., dentální hygienistka
Helena je absolventka soukromé VOŠ pro dentální hygienistky a střední školy pro zubní techniky. Od roku 2009 působí v oboru dentální hygieny. Účastní se odborných přednášek a je zapojena do programu celoživotního vzdělávání. Hovoří anglicky. Ve volném čase ráda hraje squash a stará se o psa.
 
 
 
 
 
Martina Píšová DiS, dentální hygienistka
 
 
 
Mgr. Andrea Růžičková, dentální asistentka
Andrea se ve zdravotnictví pohybuje již od roku 2006. Titul Mgr. získala na Vysoké škole zdravotnické v Praze a Bratislavě. Bohaté zkušenosti v oboru pak čerpala na renomovaných pracovištích. Hovoří anglicky.
 
 
 
 
 
 
   
Adéla Sajdlová, dentální asistentka
 
 
 
 
   
Zuzana Ptáčková, dentální asistentka
 
 
 
 
 
 
 
Magdalena Labounková, recepční
Magda působila převážnou část svého pracovního života v bankovnictví, kde si získala profesionální přístup ke klientům. Členem našeho týmu je od února 2013.
Hovoří anglicky.
 
 
 
 
 
 
   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2013 Dentanela s.r.o.